Wiersze na każdą okazje

Wiersze można pisać z przeróżnych powodów. Jedni piszą wiersze, bo się cieszą wszystko co ich otacza. Wyjdzie słońce i już można napisać o tym wiersz, spadnie śnieg i jest okazja to wierszyka. Mamy wiosnę, jesień czy jakąkolwiek porę roku i już można o tym pisać. Wiele osób pisze wiersze, ale nawet się do tego nie przyznaje. Nie wiadomo, dlaczego wstydzą się własnej poezji zwłaszcza, że niekiedy jest ona naprawdę bardzo dobrej jakości. Najbardziej znane są wiersze miłosne, ale nie tylko. Przecież wiersze można pisać na rocznice ślubi, walentynki czy urodziny. Prezent dany razem z małym liścikiem, na którym znajduje się wierszyk jest na pewno o wiele milszy.  Wzorów takich wierszy można poszukać w Internecie. Tam artystów wszelakiej treści i jakości nie brakuje. Każdy trafi na ciekawy wierszyk, który będzie mógł wykorzystać.

Dodaj komentarz