Wiersze na zamówienie

Zdarzają się sytuację, że potrzebujemy czasami wiersza na konkretną okazję. Zwykłe, śmieszne i krótkie smsy możemy wziąć z darmowych stron. Jeżeli jednak potrzebujemy pięknego wiersza na specjalną okazję możemy zlecić komuś jego napisanie. W Internecie znajdziemy wiele ogłoszeń od osób, które zajmują się tego typu twórczością. Koszt takiego wiersza jest nie tylko uzależniony od jego trudności i jakości, ale również od jego długości. Na takie zlecenie przeważnie nie podpisuje się umowy, co może być ryzykowne w przypadku rozliczenia. Większość jednak zleceniodawców najpierw otrzymuje wiersz, a dopiero potem zostaje przesłana zapłata. Z tego też względu większe ryzyko podejmuje osoba, która zdecydowała się przyjąć zlecenie. W niektórych jednak przypadkach, kiedy wiersz jest wyjątkowo cenny, a zlecenie duże, możemy zdecydować się na podpisanie umowy, co będzie dodatkowym zabezpieczeniem.

 

Dodaj komentarz